PostHeaderIconРекреативна настава у Липовцу

ouПосле паузе која је трајале неколико година поново се у Липовцу одржава рекреативна настава. Ове године имаћемо осам група из пет школа са територије алексиначке општине током маја и јуна месеца.Замисао је да ученици стичу нова и проширују постојећа знања,развијају свест о очувању природе,упознају културно истиријске знаменитости,обичаје и традицију краја у коме бораве,развијају другарство и толеранцију као и прихватање здравих стилова живота. За децу током боравка задужени су наши васпитачи који поредee стандардног програма обухвата и турнире ,игре између две ватре,спортске активности и показивање спретности на новим спортским теренима...Наставне активности и боравак употпуњени су пешачким излетима,обилазак манастира Свети Стефан, обилазак ковачке радионице, етно села... Вечерњи програм садржи модну ревију,маскенбал,пиџама парти,ревију фризура... Храна је разноврсна и квалитетна а деца одушевљена и веома расположена боравком у Липовцу из кога одлазе са прелепим утисцима.

IMG-1ff6a7147b08b72e7ce8fd6424086ec0-V

IMG-2eb775915b9be39b9b6b7ecfd7391d18-V